Zajęcia dodatkowe


TABELA ZAJĘĆ DODATKOWYCH NA ROK 2019-20

GRUPA/DZIEŃ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GRUPA I DELFINKI

Śniadanie 8.30

Obiad 11.30

Zupka i deser 14.30

* 9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

11.00-11.30 czynności higieniczne

OBIAD 11.30

* 9.15-9.30 rytmika

* 9.30-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

11.00-11.30 czynności hig.

OBIAD 11.30

* 9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

11.00-11.30 czynności higieniczne

OBIAD 11.30

* 9.15-9.30rytmika

* 9.30-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

11.00-11.30 czynności hig.

OBIAD 11.30

* 9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

11.00-11.30 czynności higieniczne

OBIAD 11.30

GRUPA II MISIE

Śniadanie 8.30

Obiad 11.30

Zupka i deser 14.30

*9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

* 11.00-11.15 j. ang. (od X)

OBIAD 11.30

*9.00-9.30 zajęcia w gr.

* 9.35-9.55rytmika

* 10.00- 11.00 spacer

OBIAD 11.30

*8.45-9.00 gim.

* 9.00- 10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

* 11.00-11.15 j. ang.

OBIAD 11.30

* 9.00-9.30 zajęcia w gr.

* 9.35-9.55rytmika

* 10.00- 11.00 spacer

OBIAD 11.30

* 9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00- 11.00 spacer

* 11.00-11.15 j. ang.

OBIAD 11.30

GRUPA III MAŁPKI

Śniadanie 8.30

Obiad 11.30

Zupka i deser 14.30

* 9.00-9.20 inf.

* 9.20-9.40 inf.

*10.00-10.30 balet

* 10.30-11.30 zajęcia w gr.

* j. niem. w ciągu dnia

OBIAD 11.30

*9.10-9.30 j. ang (Ania R.)

* 9.30-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00-10.25 rytmika

* 10.30-11.30 zajęcia w gr.

*12.00-12.20 judo

* j. niem. w ciągu dnia OBIAD 11.30

*9.00-9.20gim./ inf.

*9.20-9.40 gim./ inf.

* 9.40-11.30 zajęcia w gr.

* j. niem. w ciągu dnia

*logopeda od 13.00

OBIAD 11.30

*9.10-9.30 j. ang (Ania R.)

* 9.30-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00-10.25 rytmika

* 10.30-11.30 zajęcia w gr.

* j. niem. w ciągu dnia

OBIAD 11.30

*9.00-9.30 piłki

* 9.30-10.30 zajęcia w gr.

* 10.30-11.00 taniec

* 11.00-11.30 zajęcia w gr.

* j. niem. w ciągu dnia

OBIAD 11.30

GRUPA IV TYGRYSKI

Śniadanie 8.50

Obiad 12.00

Zupka i deser 14.00

* 9.00-9.40 zajęcia w gr.

* 9.40-10.05 inf.(dzieci z baletu)

* 10.05-10.30 inf.

*10.00-10.30 balet

* 10.30-12.00 zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

* 12.30 - zajęcia w gr.

OBIAD 12.00

* 9.00-9.45 zajęcia w gr.

*9.45-10.10 j. niemiecki

* 10.30-11.00 rytmika

* 11.00-12.00 zajęcia w gr.

* 12.30-13.00 judo

* j. ang. w ciągu dnia

* od 13.00 - zajęcia w gr.

OBIAD 12.00

* 9.00-9.40 zajęcia w gr.

*9.40-10.05 gim./ inf.

*10.05-10.30 gim./ inf.

* 10.30 -12.00-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

*logopeda od 13.00

OBIAD 12.00

* 9.00-9.45 zajęcia w gr

*9.45-10.10 j. niemiecki

* 10.30-11.00 rytmika

*11.00-11.30 szachy

* j. ang. w ciągu dnia

* od 12.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.00

* 9.00-9.30 zaj. w gr.

* 9.30-10.00 piłki

*10.00-10.30 taniec

* 10.30 -12.00-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

* od 12.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.00

GRUPA V PANDY

Śniadanie 8.50

Obiad 12.00

Zupka i deser 14.00

* 9.00-9.30 zajęcia w gr.

*9.30-10.00 balet

* 10.00-10.30 zajęcia w gr.

*10.30-10.55 inf.

*10.55-11.20 inf.

* od 12.30-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

OBIAD 12.00

*9.10-9.40 j. niem. (Monika.)

* 9.40-11.00 zajęcia w gr.

* 11.05-11.35 rytmika

* 13.00-13.30 judo

* od 13.30-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

OBIAD 12.00

* 9.00-10.30 zajęcia w gr.

* 10.30-10.55 gim./ inf.

* 10.55-11.20 gim./ inf.

* od 11.30-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

*logopeda od 13.00

OBIAD 12.00

*9.10-9.40 j. niem. (Monika.)

* 9.40-11.00 zajęcia w gr.

*11.05-11.35 rytmika

* od 13.00-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

OBIAD 12.00

* 9.00-10.00 zajęcia w gr.

* 10.00-10.30 piłki

* 10.30-11.30 zajęcia w gr.

*11.30-12.00 taniec

* od 13.00-zajęcia w gr.

* j. ang. w ciągu dnia

OBIAD 12.00

GRUPA VI ŻYRAFY

Śniadanie 8.50, 9.00 (śr.)

Obiad 12.30(pn., wt., śr., czw.)

12.00 (pt.)

Zupka i deser 14.00

* 9.00-9.30 zajęcia w gr.

*9.30-10.00 balet

* 10.00-11.20 zajęcia w gr.

* 11.20-11.50 inf.

* 11.50-12.20 inf.

* 13.00-13.30 angielski

* 13.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.30

*9.10 -9.40 j. niemiecki

* 9.40-11.40 zajęcia w gr.

* 11.40-12.15 rytmika

* 13.00-13.30 angielski

* 13.30-14.00 judo

* 14.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.30

* 9.00-11.30 zajęcia w gr.

*11.20-11.50 gim./ inf.

*11.50-12.20 gim./ inf.

* 13.00-13.30 angielski

* 13.30-zajęcia w gr.

*logopeda od 13.00

OBIAD 12.30

*9.10 -9.40 j. niemiecki

* 9.40-10.30 zajęcia w gr.

*10.30-11.00 szachy

* 11.00-11.40 zajęcia w gr.

* 11.40-12.15 rytmika

* 13.00-13.30 angielski

* 13.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.30

* 9.00-10.30 zajęcia w gr.

* 10.30-11.00 piłki

*11.00-11.30 taniec

* 11.30-12.00 zajęcia w gr.

* 13.00-13.30 angielski

* 13.30-zajęcia w gr.

OBIAD 12.00