Nowości i komunikaty

05-01-2021

Styczeń na Wyspie Malucha

01.01.2021 – Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

06.01.2021 – Święto Trzech Króli – przedszkole nieczynne

11.01.2021 – Dzień Mleka – tego dnia dowiemy się różnych ciekawych informacji o mleku, jego zaletach dla naszego organizmu, zrobimy plakat „Pij mleko, będziesz wielki” oraz sami zrobimy i zjemy ze smakiem pyszny budyń.

13.01.21 w godzinach od 15.00 do 17.00 – Spotkania indywidualne dla chętnych rodziców z Panią psycholog Lidią Warawan – zapisy u Pani Dyrektor. Spotkania są bezpłatne, w ramach opłaty czesnego. Serdecznie zapraszamy.

18.01.2021 – Dzień Kubusia Puchatka – spotkanie i zabawy z Kubusiem Puchatkiem na sali gimnastycznej (z agencją „Elmo Urodzinki” w 3 turach: gr. I i II; III i IV; V i VI)

21.01 i 22.01.2021 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA NA WYSPIE MALUCHA – dzieci wraz z wychowawcami przygotują i nagrają życzenia dla Dziadków w podobnej formie jak Koncerty Jesienne i Zimowe.

28.01.21, od godz. 9.00 (w 3 turach: gr. I i II; III i IV; V i VI) BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci oraz zdjęcia wykonane przez firmę fotograficzną FotoPraktyką ( zdjęcia jak zwykle będą do zakupu dla chętnych rodziców).

29.01.2021Międzynarodowy dzień puzzli i łamigłówek – z tej okazji zaprosimy Państwa wraz z dziećmi do udziału w konkursie z nagrodami na wykonanie własnoręcznie przygotowanej i wymyślonej gry planszowej oraz będziemy bawić się z dziećmi w różnego rodzaju gry typu XXL.

31.01.2021 (niedziela) – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do udziału w tym pięknym przedsięwzięciu! Zorganizujemy aukcję internetową z której dochód przeznaczymy na WOŚP. Chociaż nie możemy spotkać się na koncercie z okazji WOŚP, możemy wesprzeć ją w inny sposób – ofiarowując rzeczy na aukcję. Pani Dyrektor przekaże na ten cel własnoręcznie namalowany obraz.

Bądźcie z NAMI!!! Więcej informacji znajdziecie Państwo w późniejszym terminie na tablicy ogłoszeń.

« wróć